Hazel Bebek Yılbaşı Oyunları

Hazel Bebek Yılbaşı Oyunları

Nasıl Oynanır?

Bebek oyunları bölümüne hazel bebeğin eğlence dolu hayatı ile devam ediyoruz. Hazel bebek yılbaşı oyunları adlı oyunumuz mouse ile oynanır. Hazel bebek sizin için yılbaşında oynanabilecek oyunlar hazırladı. Bu oyunların isimleri sırasıyla şunlardır. Yılbaşı evini hazırla, yılbaşı treni hazırla, kardam adam yap, noel ağacı hazırla, yüzme havuzu hazırla ve neol kızı hazırladır. Hazel bebek ile birlikte bu oyunların hepsini oynayacaksınız. Amacınız hazel bebeği mutlu etmek olduğu için tüm isteklerini yerine getirin ve hazel bebek mutlu olsun. Oyunlar sırasında hazel bebek size yapmanız gerekenleri söyleyecektir. Toplam 10 dakika süreniz var ve bu süre sonunda tüm bölümleri geçmeniz gerekiyor. Haydi eğlenceye başlayalım.

Yılbaşı evini hazırla bölümünde paçalanmış olan evi tekrar inşa etmeniz gerekiyor. Yapmanız gereken işlemleri hazel bebek size bildirecek. En kısa sürede evi inşa ederek yılbaşına hazır hale getirin. böylece hazel bebek mutlu olacaktır ve sizde puan kazanacaksınız.
Yılbaşı treni hazırla bölümünde parçalanmış olan şeker treni hazel bebeğin istediği şekilde birleştirin. Tüm parçaları birleştirdiğinizde çok şeker bir yılbaşı treni ortaya çıkacaktır.
Kardan adam yap bölümde hazel bebeğin istekleri doğrultusunda harika bir kardan adam yapın. Hazel bebek kardan adam harılandığında çok mutlu olacaktır.
Noel ağacı hazırla bölümünde noel için kullancağımız harika bir noel ağacı hazırlamamız gerekiyor. Hazel bebek size bu bölümde de yardımcı olacak. Tüm işleri sırası ile yaptığınız taktirde, harika bir noel ağacı ortaya çıkacaktır. 
Yüzme havuzu hazırla bölümünde ise şeker bir yüzme havuzu hazırlayacağız. Hazel bebek yüzmeyi çok sevdiği için bu senede yılbaşına havuzda girmeyi planlıyor. Hazel bebeğin talimatları doğrultusun da havuzu oluşturun. Havuz hazır hale geldiğinde hazel bebek daha da mutlu olacaktır.
Noel kızı hazırla bölümünde çok romantik anlar yaşayacaksınız. Bu bölümde birbirini çok seven çifti mutlu etmek için elinizden geleni yapın. Noele yalnız girmek istemeyen adam noel kızını istemektedir. Hazel bebekte bu duruma çok üzülüyordu. Hazel bebeğin talimatlarını uygulayarak, parçalanmış olan noel kızını hazırlayın. Noel kızı hazır hale geldiğinde herkes çok mutlu olacaktır. Tüm bölümleri belirlenen süre boyunca tamamlarsanız, hazel bebek çok mutlu olacaktır ve oyunu tamamlamış oluyorsunuz. En çok puanı kazanan kişi oyunun galibi olacaktır. Kizoyunlarim.org en yeni hazel bebek oyunları ile karşınızda olacak. İyi eğlenceler.