Hazel Bebek Komşuda

Hazel Bebek Komşuda

Nasıl Oynanır?

Bebek oyunları bölümüne yine çok eğleneceğiniz bir oyun daha eklendi. Hazel Bebek Komşuda oyunu mouse ile oynanır. Hazel bebek ve annesi eski komşularına ziyarete gitmektedirler. İlk bölümde araba ile yolculuk yapan hazel bebeği eğlendirmelisiniz. Bunu arabanın içeresinde bulunan oyuncaklar, şirin köpek ve annesinin ilgisi ile sağlayabilirsiniz. Hazel bebeğin mutlu olması için kafasındakileri yapması gerekiyor. Bunlar hazel bebeğin kafasında çıkan baloncukta görülüyor. Hazel bebeği çok mutlu ederek diğer bölüme geçebilirsiniz.

İkinci bölümde eğlence biraz daha artıyor. Çünkü bu bölümde hazel bebek ile birlikte arkadaşı ile de ilgileneceksiniz. Hazel bebek ve arkadaşın anneleri muhabbet ederken sizde, Hazel bebek ve arkadaşının isteklerini yerine getirerek mutlu olmalarını sağlayın. Biraz oyun oynamak ve mama yemek bebeklerimize çok iyi gelecektir. Son olarak bebeklerimizin emziklerini vererek uyumalarını sağlayın.
Üçüncü bölümde Hazel Bebek ve arkadaşı tatlı uykularından uyanmışlardır ve biraz oyun oynamak istiyorlar. Anneleri sohbet ederken sizde bebeklerimizi eğlendirmelisiniz. Bebeklerimiz aynı anda değişik isteklerde bulunacakları için hızlı olmanız gerekiyor. Süreniz kısa olduğu için mutluluk çubuğunu en hızlı şekilde doldurmayı başarmalısınız.
Dördüncü ve son olan bölüm bebeklerimizin daha fazla eğlenebilecekleri bölümdür. Bu bölümde hazel bebek ve arkadaşı bizi oyun parkında karşılıyorlar. Oyun parkında bulunan birbirinden güzel oyuncakları, hazel bebek ve arkadaşının oynamasını sağlayın. Kizoyunlarim.org hazel bebek ve arkadaşı ile keyifli oyunlar diler.