Hazek Bebeğin Doktoru

Hazek Bebeğin Doktoru

Nasıl Oynanır?

Bebek oyunları arasına, sevimli bebeğimiz hazel bebeğin macera dolu hayatı ile devam ediyoruz. Hazel bebeğin doktoru oyunu mouse ile oynanır. Hazel bebek bu günlerde çok zor durumdadır. Soğuk havalarında etkisi ile hasta olmuştur. Hazel bebeğin doktoru olup, onu eski sağlıklı günlerine döndürmek ister misin? Evet cevabını duyar gibiyiz. Haydi bakalım hazel bebeğin doktoru olalım.

Öncelikle ilk bölümde hazel bebeği tatlı uykusundan uyandırın ve ateşini kontrol edin. Hazel bebek hasta olduğu için ateşi yüksek çıkacaktır. 
İkinci bölümde hazel bebek ile birlikte hem oyun oynayacak hemde hazel bebeğin hastalığı ile ilgileneceksiniz. Hazel bebek oyuncakları çok seviyor, mutsuz olduğunda hazel bebeğin oyuncakları ile oynamasını sağlayın. Bebeğimizi güzel bir kontrolden geçirmemizin zamanı geldi. Tekrar ateşini kontrol edelim ve kalp atışlarının düzenli olup olmadığına bakalım. Hazel bebeğin iğleşmesi için son olarak küçük bir iğne yapalım ve şurubunu içmesini sağlayalım. Evet artık hazel bebek mutlu olacaktır. 
Üçüncü bölümde hazel bebeği sıkı bir kontrolden geçirmemiz gerekiyor. Hazel bebeğin size verdiği talimatları izleyerek, en iyi şekilde kontrolü yapın. Bu bölüm sonunda hazel bebek mutlu olduğunda, sağlığı git gide iyi iyi gidiyor demektir. Bir sonraki bölüme geçelim.
Dördüncü bölümde yine hazel bebeğin doktorluğunu yapmaya devam edeceksiniz. Amacımız hazel bebeği mutlu edip, eski sağlıklı hayatına dönmesini sağlamak.  Bu bölüm sonunda hazel bebeği mutlu ederseniz. Artık amacımıza ulaşmış oluyoruz. Sonunda başardınız. Teprikler hazel bebeğin doktoru olmayı en iyi şekilde yaptınız ve artık Hazel Bebek çok mutlu ve size çok teşekkür ediyor.